Společnost ConWare solutions se stala Bronzovým partnerem pro dodávku služeb v oblasti ServiceNow®.

 

 

I přes stále zpřísňující se nároky získala splečnost ConWare solutions Bronzové partnerství pro poskytování služeb v oblasti ServiceNow®. ServiceNow® je současnou špičkou na trhu ITSM. Pro dosažení partnerství je nutné splnit několik kritérií jako je např. dostatečný počet certifikovaných konzultantů, počet dokončených implementací a v neposlední řadě spokojenost zákazníků.  

“Velmi si ceníme dlouhodobé spolupráce s našimi zákazníky. Zásadní je pro nás kvalita a spokojenost s našimi dodávkami. Naši úspěšnost vyjadřuje nejenom Customer satisfaction score 10, ale také neustále rostoucí zájem o naše služby. Toto by samozřejmě nešlo bez neustálého vzdělávání našich týmů složených ze zkušených konzultantů a architektů.” řekl Radim Tolasz, zakladatel společnosti ConWare solutions.

Spokojenost s dodávakami zejména potvrzuje fakt, že se společnosti ConWare daří dlouhodobě držet CSAT(Customer satisfaction) na nejvyšší možné úrovni 10 bodů z 10. Toto skóre dává zákazníkům ConWare jistotu dobře odvedené práce a získání spolehlivého partnera pro nasazení a následnou správu platformy ServiceNow®.